Forum

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.









Stránky: [1]
Autor Téma:Retro
Rubricius
Nováček
Příspěvků: 6
Permalink
Příspěvek Retro
dne: 24. 10. 2013, 23:10
Citovat

Mohl bych se zeptat, jak je těžké udělat “retro balíčky”?

Vím, že na internetu, dokonce i v odkazech z téhle stránky je spousta souborů s retro dresy pro extraligu i NHL, v případě, že už nějaký takový máte, bylo by problém to někdy dát do jednoho souboru ,aby každý extraligový a NHL tým měl jeden retrodres a dát to do NHL 14?

A taky se chci zeptat, jestli by šlo (kdyby na to někdo měl v průběhu sezony) udělat retro team české reprezentace (nejlíp i kanady, USA a ruska) z Nagana?

Díky za odpověď

binczech
Administrátor
Příspěvků: 362
Permalink
Příspěvek Re: Retro
dne: 25. 10. 2013, 06:37
Citovat

Do soupisek retro týmy neplánujeme, ale pokud by byl větší zájem o retro dresy, tak by to někdo mohl v průběhu sezóny udělat.

Rubricius
Nováček
Příspěvků: 6
Permalink
Příspěvek Re: Retro
dne: 25. 10. 2013, 21:37
Citovat

Viděl jsem, že se hned někdo chytil těch retro dresů na fb… super…

Jenom se tě chci zeptat, jestli budete dělat v průběhu sezony addony, který budou měnit týmy, popř. jejich sestavy, jako jestli bude zvlášť adon na MS a na OH (popř. na EHT atd…) a jestli uděláte třeba různý možnosti za co to bude… protože já třeba moc nechci německou ligu, ale rád bych najednou MS i OH… dík za odpověď

binczech
Administrátor
Příspěvků: 362
Permalink
Příspěvek Re: Retro
dne: 26. 10. 2013, 08:36
Citovat

Budeme dělat MS i OH a pravidelné aktualizace soupisek.

Rubricius
Nováček
Příspěvků: 6
Permalink
Příspěvek Re: Retro
dne: 26. 10. 2013, 21:32
Citovat

To vím… a děkuju,
ale myslel jsem, jestli jde nějakým lehkým způsobem nahradit jednu ligu za jinou…
Vím, že uděláte OH a pak patch na MS, ale já jsem myslel, jestli by nešlo přespsat jinou ligu než OH a mít tak najednou OH i MS aniž bych musel předělávat předtím soupisky… (prostě třeba udělat OH za národní a MS za německou… nebo tak něco…)

binczech
Administrátor
Příspěvků: 362
Permalink
Příspěvek Re: Retro
dne: 27. 10. 2013, 08:00
Citovat

Jinou ligu nahrazovat nebudeme.

Stránky: [1]

Mingle Fórum by cartpauj

Verze 1.0.34
;
Stránka načtena za 0.073 vteřin.