Základní informace

Stránka je věnována všem tvůrcům a hráčům NHL 09. Každý zde může volně zveřejňovat své výtvory na fóru. Nejlepší práce budou vždy zveřejněny na hlavní stránce. Projekt je inspirován Americkou TheBreakAway.net .

Dříve než začnete stahovat naše addony, stáhněte si naši úpravu NHL 09 – Jen-Fer NHL 13. To naleznete zde: Odkaz. Toto NHL obsahuje i addony, které na našem webu nejsou, a také addony, které jsme na našem webu zveřejnili do 27. 3.

Po nainstalování Jen-Fer NHL 13 je nutností si nainstalovat nejnovější soupisky, které můžete stahovat zde: Odkaz. U každé verze soupisek je napsáno, jaké ligy obsahují a k jakému dnu jsou aktualizované.

Jakmile máte nainstalováno a vše vám jede, tak si můžete instalovat addony. Pokud vám nastaly problémy a máte Windows 7 nebo Vista, tak se řiďte dle tohoto návodu: Odkaz. Pokud vám ani tento návod nepomohl, vytvořte nové téma na našem fóru a zdvořile požádejte o pomoc. Rádi pomůžeme!

Jelikož nejsme vývojáři z EA Sports, tak je jasné, že se nám může v tvorbě vyskytnout chyba. Zde je seznam chyb, o kterých víme a jsou v procesu řešení:

  • Nefunkční mód Dynasty
  • Týmy v NHL jsou ve špatných divizích

Líbí se vám naše práce a chcete nám pomoct? Staňte se také tvůrcem a kontaktujte nás na email jencek7@email.cz !

Máte online ligu a chcete s námi spolupracovat a mít reklamu na našem webu? Kontaktujte nás na email Pavlik.Tadeas@seznam.cz !

Je zakázáno jakkoliv umisťovat reklamu NHL 09 online ligy na náš web, která s naším webem nespolupracuje a nemá postování reklamy povoleno!

A zde je pár ukáze ze hry od našich fanoušků:

 

1 comment

Leave a comment