Instalace addonů

Každý, kdo přijde na náš web poprvé a chce si nainstalovat naše addony, tak by měl začít instalací našeho Jen-Fer patche. Před instalací addonů vám doporučujeme si zálohovat NHL. To znamená, že si složku NHL 09 nakopírujete například do C:/záloha/NHL 09.

1. Instalace Jen-Fer NHL 13

Instalovat Jen-Fer NHL 13 lze instalovat, i když nemáte nainstalované NHL 09.

Pokud máte nainstalované NHL 09, řiďte se tímto návodem:

 1. Otevřete stáhnutý RAR. Ve složce EA Sports najdete složku NHL 09. Tou přepište vaši stávající složku NHL 09 (obvykle C:/Program Files/EA Sports/NHL 09, u WIN 7 a Vista C:/games/NHL 09).
 2. Ve zložce NHL 09 pusťte addon_installer.bat.
 3. Až zmizne černé okno, můžete začít hrát.

Pokud nemáte nainstalované NHL 09, řiďte se tímto návodem:

 1. Otevřete stáhnutý RAR. Otevřete RAR se soubory do Dokumentů. Obsah RARu nakopírujte do Dokumentů.
 2. Ve složce EA Sports najdete složku NHL 09. Tu nakopírujte, kam chcete (Uživatelé s Windows 7 a Vista nesmí kopírovat do Program Files!!!).
 3. Ve zložce NHL 09 pusťte addon_installer.bat.
 4. Až zmizne černé okno, můžete začít hrát.

 

2. Instalace soupisek

POZN: Soupisky jsou nyní vydávány v instalačním EXE souboru a instalují se pár kliknutími. Pokud však chcete využít tohoto návodu na složitější instalaci, tak klikněte na EXE soubor pravým tlačítkem myši a zvolte otevřít ve WinRARu.

 1. Ze stáhnutého RARu nakopírujte složky FE, DE a soubor BHimport13.bat do C:/Program Files/EA Sports/NHL 09 (Pokud jste instalovali NHL například do C:/, tak do C:/NHL 09).
 2. Spusťte BHimport13.bat .
 3. Soubory exhibition.exh, exhibition.exha.tdb a user.log nakopírujte do Dokumenty/NHL09 .
 4. Hotovo!

3. Instalace jednoho addonu

POZN: Addony jsou nyní vydávány v instalačním EXE souboru a instalují se pár kliknutími. Pokud však chcete využít tohoto návodu na složitější instalaci, tak klikněte na EXE soubor pravým tlačítkem myši a zvolte otevřít ve WinRARu.

 1. Ze stáhnutého RARu nakopírujte soubory do C:/Program Files/EA Sports/NHL 09 (Pokud jste instalovali NHL například do C:/, tak do C:/NHL 09).
 2. Spusťte Addon Installer.bat .
 3. Spusťte BHimport13.bat .
 4. Hotovo!

4. Instalace arén

 1. Ze stáhnutého RARu nakopírujte soubory se jménem arena***.big (*** může být např. DET, CZE atd.) do C:/Program Files/EA Sports/NHL 09/gamedata (Pokud jste instalovali NHL například do C:/, tak do C:/NHL 09/gamedata).
 2. Spusťte BHimport13.bat .
 3. Hotovo!

9 Comments

 1. Grofko777 Únor 10, 2013 11:02 am 

  Ludkovia prosim o pomoc spravil som si khl-ku a mam problem ked dosadim dresy pre slovan padnu mi hc lev a opacne teraz to mam celkom ok ale neukazuje mi v menu dresy pre slovan no v hre su uz sa stymi adonmy hram asi dva tyzdne a mam toho plne zuby

 2. Relzeon Duben 30, 2013 8:40 pm 

  Stáhl jsem si soubor Jenda’s–personal-NHL-09-Upgrade-on-NHL-13–PC.rar a chci si stáhnout nejnovější soupisky. Zkoušel jsem to podle návodu, ale někde jsem asi něco špatně pochopil. Projel jsem to WinRARem a teď to mám na ploše(C:\Users\Mates\Desktop). Co mám dělat?

 3. Nezby Květen 18, 2013 4:05 pm 

  Ahoj hele je ten tvůj patch kompatibilní s tím widescreen patchem? Po přidání té tvojí verze NHL mi to nefunguje, a druhý problém, dá se popř. nastavit aby kolem hráče s pukem byl ten barevnej koružek?

Leave a comment