Avengers NHL 13-Jenda’s personal NHL 09.

Neumíte instalovat patche nebo addony? Přečtěte si NÁVOD!

Jenda's personal NHL 09 on PC

 

Avengers NHL 13-Jenda’s personal NHL 09.

Je to vlastně mé osobní NHL 09. Obsahuje nejnovější addony z celého světa pro aktuální sezónu 2012/2013. Některé addony ve hře jsou z minulé sezóny, protože pro aktuální ještě nebyly vydány. Toto NHL 13 je vlastně odrazový můstek pro tyhle webové stránky, aby Vám potom všechny addony co vydáme pasovaly přímo do hry. Všechny addony zde vydané do 27.3.2013 jsou již ve hře.

S pozdravem Jenda

NHL 13 obsahuje soupisky verze 1.6

Důležité upozornění!!!!

Neinstalujte prosím jiné addony než z Jen-Fer ( nebo po konzultaci s Jendou), aby Vám nezačala hra padat.

Stáhnout Jen-Fer NHL 13 verze 2.0 z Ulož.To

Stáhnout Jen-Fer NHL 13 verze 2.0 z Torrentu

Stáhnout Jen-Fer NHL 13 verze 2.0 z CzTorrentu

Neumíte instalovat patche nebo addony? Přečtěte si NÁVOD!

Při spuštění hry Vám hlásí okénko Hook dll not loaded, už nebude….

Dejte do základu hry tyto soubory, nechte přepsat a pak B-himport13. Hotovo.

Video jak nainstalovat hru

Download

 

 

132 Comments

 1. daStan Březen 28, 2013 12:20 am 

  Ahoj, nejdříve chci poděkovat za skvělo práci, kterou odvádíte!! Nejdříve musím říct, že hra mi zatím nespadla u žádných problémových týmů minulé verze (St. Louis, Dallas a např. Vancouver- hrál jsem za Blackhawks) ovšem dynastie nelze spustit vůbec (to je ale možná záměr)…na co se chci zeptat ale je, zda jste pánové nějak vypli ovládání puku – automove a používání druhé analogové páčky, kdy ovládáte hráčovu hokejku nebo zda je to chyba nastavení u mě, děkuji a vřele doporučuju stáhnout! ;)

 2. binczech Březen 28, 2013 8:39 am 

  daStan – Dynastií jsme se nikdy nezabývali. V nastavení ovládání jsme se nehrabali. Ovladače bývají někdy problematické, zkusím pohledat nějaké prográmky na to, kterými si to nastavíte dle libosti.
  Pedrosjan – Jenda se soustředil na opravu pádů, které jsou, jak doufáme, opraveny. O této problematice víme, hledáme řešení. V případě vyřešení vydáme opravu.

 3. Marty7 Březen 29, 2013 5:55 pm 

  Nazdar lidi,sem rad ze sme se všichni dockali druhé rady patche,super!!!! jen me mrzi ze ta dynastie pada i me…..když nastavim jmeno a prijmeni a chci jit dal tak po potvrzeni sem ve Windows…nevite někdo cim to je a jak tenhle pad odstranit?

 4. binczech Březen 29, 2013 9:29 pm 

  lukas96: Uvažovali a mrzí nás, že na ni nemáme místo, dost lidí o ni píše :( Snažíme se něco vymyslet.
  Marty7: Dynasty je naše achylova pata, hledáme důvod její nefunkčnosti.
  seriozo: Ano, přenastavovali jsme to, aby to bylo reálnější a obtížnější.
  fakenz1: Děkujeme. Video bohužel vypnout nejde.

 5. majklsik Březen 30, 2013 6:47 pm 

  Patch jistě dobrý, dost toho zpravuje, ale pořád jeden problém přetrvává a druhý se vyskytl nově, pro mě osobně tedy dost zásadní. Ten první – přeházené týmy v konferencích a divizích, a ten druhý – nefunguje dynastie.

 6. pospecc Březen 31, 2013 1:41 pm 

  Pokud nainstaluji patch a nastavím v Nastavení hry vše na výchozí, pojede všechno v pořádku a budu mít vlastně jen nainstalovány všechny addony a aktuální soupisky bez ovlivnění nastavení samotné hry při hraní?

 7. Fikis Duben 1, 2013 4:05 am 

  zZdravim mel bych prosbicku jak udelam aby hraci byli ve svem tymu ? Jsem tu novy jestli jste to uz nekde psaly tak se omlouvam, Nebo kde bych to aspon nasel mam to nejake prehazene ty sestavy ale jinak krasne zpracovane :-)

 8. seriozo Duben 1, 2013 10:08 am 

  Nastavení hry jsem si upravil.Ty dva soubory jsem zálohoval(fmisc.viv a aidata.viv) a potom přepsal z mojí originál zálohy NHL 09.Je to asi rok 2010 co se na foru ELHMod objevily úpravy nastavení hry a já si je odzkoušel a jednu nainstaloval.

 9. gimix Duben 3, 2013 8:09 pm 

  Chlapi jen se chci ještě zeptat, jestli by nešlo nějak ztížit hru, protože 10:1 nebo podobný výsledky mě nebaví. A ještě jestli nevíte zda EA chystá návrat NHL na pc, nikde jsem to nemohl vyčíst.

 10. binczech Duben 6, 2013 9:45 am 

  lb23: Zkus na druhém znovu nainstalovat soupisky.
  daviddlucky21: Ještě ne.
  gimix: Do další verze NHL se po nějakém obtížnostním packu podíváme.
  ozak1980: Rychlost je přizpůsobena realitě a pokud chceš mít rychlejší akce, tak přihrávej, já se přes celé hřiště dostanu do pár sekund. Bitku aktivuješ NUM 2 (2 na numerické klávesnici).
  vajcas: Zkus http://www.hockey-addons.mzf.cz/programy/nhl-09-wide-screen-patch-siroka-obrazovka/

 11. pospecc Duben 6, 2013 2:01 pm 

  Ahoj, máme s kamarádem oba Windows 8. A podle návodu, když nainstalujeme Jen-Fer NHL 13

  (Pokud máte nainstalované NHL 09, řiďte se tímto návodem:

  Otevřete stáhnutý RAR. Ve složce EA Sports najdete složku NHL 09. Tou přepište vaši stávající složku NHL 09 (obvykle C:/Program Files/EA Sports/NHL 09, u WIN 7 a Vista C:/games/NHL 09).
  Ve zložce NHL 09 pusťte addon_installer.bat.
  Až zmizne černé okno, můžete začít hrát.)

  tak mám ve hře na buly 2 hráče a chybí gólman. Instalujeme to oba stejně, podle výše uvedeného návodu. Pokud spustíme addons_installer.-bat jako správce nahlásí nějakou hlášku” operable program or batch file” a hned se to zavře. Nevíte čím by to mohlo být?

 12. Killa Hawk Duben 6, 2013 3:55 pm 

  Tak jsem to zkusil a přijde mi to takový kostrbatý, to bruslení mi přijde jak kdyby se to sekalo nevim. jinak jde na to čeština ? Abych měl texty v češtině ? A pod hráčem kterého ovládám nemám žádný značení barevný, indikátor. Nevidim koho zrovna ovládám když nemá puk jde to někswe nastavit ?

 13. binczech Duben 6, 2013 10:01 pm 

  vajcas: Nevím, Widescreen jsem nikdy nenastavoval.
  pospecc: Vyřešili jsme to na Comodu.
  Killa Hawk: S bruslením není problém. Trochu jsme ho zpomalili, aby tam ti hráči nelétali jako draci. Pokud máš menu v angličtině, tak si jednoduše stáhni nejnovější soupisky a nainstaluj. Indikátor chybí záměrně, zde je oprava indikátoru na původní nastavení: http://www.hockey-addons.mzf.cz/forum/?mingleforumaction=viewtopic&t=96

 14. Viktor1000 Duben 10, 2013 3:35 pm 

  Prosím vás mohli byste udělat v patchu Mistrovství světa 2013 , jak dá určitý tým gol tak za brankou se rosvítí červené světlo mohlo by se to červené světlo vypnout ??? A ještě jedna otázka PATCH MS 2013 bude až po MS nebo v průběhu ??

 15. Shark88 Duben 12, 2013 11:53 am 

  Díky za skvělý patch, jen škoda,ze nechodí Dynasty Mode.

  A vím, že to nepatří úplně sem, ale NHL jsem dříve nehrál (neměl jsem na to PC) tak se chci zeptat, jak se manuálně vymění v sestavách (v sezóně) hráči? Nemůžu je tam nak dostat. Díky

 16. Gauny Duben 13, 2013 3:14 pm 

  Existuje naky program, ktery by upravoval delku tretiny? Takhle abyste chapali, 5min pro me je docela malo a 10min je zase moc. Jednou pada malo strel a zapas brzo skonci a pri 10min tretine je to zase obranece. Myslim ze v nakych starsich rocnicich NHL to slo, ze to tam bylo po minutach. Idealni je pro me 7-8min / tretina.

 17. binczech Duben 14, 2013 5:42 pm 

  Ady: Ne.
  vajcas: V programech si najdi NHL 09 Wide Screen Patch
  Viktor1000: MS 2013 začneme tvořit až začne.
  ozak1980: Až ji rozjedem, tak se o tom určitě dozvíš.
  Shark88: Mezi týmy nebo mezi formacemi?
  Gauny: Nikdy jsem o tomto nepřemýšlel, takový program neznám, zkus hledat na Googlu.

 18. qwetz Duben 20, 2013 2:12 pm 

  Čau, chtěl bych se zeptat jestli byste nedali torrent ke stažení toho vašeho NHL na ulož.to. Já osobně nejsem přihlášenej na CzTorrent a teď to nejde a z ulož.to se ty 4.8 GB stahujou pomalu… Dík za odpověď

 19. Easy Duben 20, 2013 4:39 pm 

  Dobrý den, nainstaloval jsem si vaše NHL, jenže nastal problém, který se pokusím co nejpřesněji popsat. Samozřejmě jsem postupoval podle vašeho návodu, ne jednou zkusil jsem to víckrát, abych se ujistil, že jsem vše udělal správně, jenže když mi to nešlo ani po třetí, tak jsem se rozhodl obrátit zde.
  Problém:
  Hra se mi spustí, vidím úvodní video, poté slyším hudbu, jenže to je vše, žádné menu nevidím, pouze mohu dát quit v pravo nahoře, i přesto že jsem zkoušel klikat, tak to neregauje, prostě menu nevidím a vidím jen QUIT v pravém rohu nahoře.

  Řekl jsem si, že může být chyba v rozlišení stáhl jsem widescreen, jenže to nepomohlo. Byl bych rád za radu, protože si nevím rady a rád si zahraji NHL po delší době.

 20. binczech Duben 22, 2013 3:04 pm 

  miranovak: Neuvažovali jsme o tom. EBEL pro nás není zajímavá.
  qwetz: Pokud sis všiml, tak to máme na 2 torrentech, zkus ten druhý, tam se registrovat nemusíš.
  Killa Hawk: Bohužel tento problém pořád neumíme vyřešit.
  Easy: Možná je problém v grafice, třeba máš slabou grafickou klartu nebo nemáš grafické ovladače správné.
  Enemy1604: Špatné soupisky, stáhni si naše nejnovější.
  riniki12: Stáhni si od náš patch pro SLovenskou extaligu, je to předělané TEP na naše soupisky. Addony stahuj od 27. 3.

   • dannyno Duben 29, 2013 2:28 pm 

    Zdravím. binczech – co se týče padání dynastie. Myslím, že chyba je v soupiskách. Konkrétně program roster pack, který to způsobuje. Zkoušel jsem to tak u ostatních a začalo to padat také jen v dynastii díky těmto soupiskám. Takže myslím, že problém se vyřeší, když uděláte jinak soupisky, protože tenhle program to podle mého způsobuje. Nechci bejt chytrej,, já sám to opravit neumím, ale tohle by mohlo vyjít :) Díky moc

 21. nevimjmeno2 Květen 4, 2013 6:07 pm 

  Stáhl jsme torrern pack. Hru dal do program files..log do dokumentu a dal soupisky 1.6 ale soupisky jsou ve spatnych tymech a krome toho na MS mam slovan, lev a jeste jeden tym z KHl…dal sem soupisky 1.9 a porad to same takze hra nehratelna :(

  • binczech Květen 4, 2013 7:55 pm 

   Zkontroluj si, zda jsi provedl instalaci správně. Když dáš “Začít hru”, tak tam by měl být Lev a Slovan v KHL. Když dáš herní módy a MS 2013, tak tam jsou skutečně 3 KHL týmy v MS. Stačí je označit a dát “Dosadit tým”, pak si tam dáš ty, co potřebuješ. Vlastně tímto způsobem jde si roztřídit týmy dle skutečnosti.

   • nevimjmeno2 Květen 4, 2013 8:58 pm 

    Hru sem ani neměl takže sem neměl co pokazit. Složku do program files sem dal do program files a složku do dokumenty jsem dal do dokumenty a pak sem dal soupisky…ale jsou prostě posunutý takže jsou tam jiní hráči a to všude :(

     • nevimjmeno2 Květen 4, 2013 11:18 pm 

      já tam sám žádné nedávál….jen sem to stáhnul a dal do program files

     • binczech Květen 5, 2013 10:19 am 

      Tak prostě zkus znovu a přesně dle návodů. Je nad Slunce jasné, že bez správného postupu ti to nepůjde.

 22. Jirkaaa Květen 6, 2013 5:38 pm 

  Ahoj, s kamarádem jsem si nainstaloval Jen-Fer NHL 13.
  Singleplayer funguje bez problému i sezona a turnaje ale vyskytl se problém u on-line přes LAN. Spojíme se bez problémů ale na uvodním buly jsou 4 někdy 3 centři a nemáme brankáře. Má někdo stejný problém nebo ví někdo co s tím?

 23. Seny Květen 12, 2013 2:14 pm 

  Ahoj, mám jeden problém. Chci si vytvořit vlastní tým. Ale už tam nějaké jsou. Ale to nevadí. Nějaký si vyberu a dám upravit. V tu chvíli se mi vypne NHL a napíše že program přestal pracovat. Co mám dělat, aby mi to šlo ? :)

 24. JeyJey93 Květen 28, 2013 12:54 am 

  Zdravim, chtěl jsem se zeptat na rozlišení. Pařim na ntb a když jsem ve hře změnil rozlišení 800×600 na 1300×700, tak to nic neudělalo. Je někde ve složce nějakej soubor typu config nebo tak něco? Nic takovýho jsem tam totiž nikde nenašel. Díky. :)

 25. kuba15 Červen 10, 2013 10:56 pm 

  týmy jsou uplně spřeházeny … nároďák finska má hráče z nároďáku česka atp. nejde stím něco udělat? aspoň tyhle bugy opravit…?

  + grafika když hraju je jak kostičková je to děsny … a nastavení mi upravit nejde ….

  a je tam plno dalších “chybiček” …
  je chyba na mojí straně ? teďka zkouším znovu instalovat hru a pak to zkusím cely znovu podle návodu a nahodím si tam ty novější soupisky a uvidím ,,,

 26. jendaCz Srpen 31, 2013 9:14 am 

  prosím vás potřebuji radu mám tu hru stáhnutou a nainstalovanou všechno běží jak má mám i nejnovější soupisky a jenomže když hraji zápas tak se mi neobjevuje jméno hráče když má puk jak to mám spravit??

 27. xxcx Říjen 19, 2013 12:07 pm 

  Mám veľký problém
  Stiahol som si hru od vás, ale nejde mi ju spustiť, zapne sa a napíše : program prestal pracovať: nejde mi ani normála NHL, ale išlo mi to, všetko normálne šlo, ale teraz už nejde nič ani od vás nhl 13 ani ta normálna, ide len nhl 08, nhl 09 vobec nejde neviem kde je problém

  Neviete čo s tým môže byť ?

 28. europe Říjen 30, 2013 8:34 am 

  Zdravím , mám taky problém když hraju zápas a chci dát Exit a odejít z toho tak mi hra spadne, neví někdo čím to je ? Nevím jestli je to důležitý ale hru sem nemusel instalovat protože stačilo že sem klikl po stažení hnedka na tu ikonu NHl a hra normálně běžela. Budu rád za každou radu .

Leave a comment