Forum

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.









Stránky: [1]
Autor Téma:Súpisky
DropaDred
Nováček
Příspěvků: 6
Permalink
Příspěvek Súpisky
dne: 29. 05. 2013, 23:12
Citovat

takže najprv poviem, že mám komplet Jen-Fer NHL 13-Jenda’s personal NHL 09 + s súpiskami 2.0, ale neviem, čo robím zle:</p>
<p>napríklad vo Philadelphii mám hneď v prvej útočnej rade trojicu Heatley, Spezza, Alfredsson čo je riadne divné, keďže oni tam nikdy neboli…snáď jediný hráč z philadelphie, ktorý “sedí” je meszaros…takže kde môžem mať chybu ?

Pedrosjan
Zkušený uživatel
Příspěvků: 84
Permalink
Příspěvek Re: Súpisky
dne: 29. 05. 2013, 23:40
Citovat

Citováno z DropaDred dne 29. 05. 2013, 23:12<br />
takže najprv poviem, že mám komplet Jen-Fer NHL 13-Jenda’s personal NHL 09 + s súpiskami 2.0, ale neviem, čo robím zle:</p><br />
<p>napríklad vo Philadelphii mám hneď v prvej útočnej rade trojicu Heatley, Spezza, Alfredsson čo je riadne divné, keďže oni tam nikdy neboli…snáď jediný hráč z philadelphie, ktorý “sedí” je meszaros…takže kde môžem mať chybu ?

Ty příteli…,nechci se hádat ale… 8-) :? ,ale buď jsi zle nainstaloval,ikdyž samoinstalačka co zde kluci mají je v pohodě,vždy nainstaluje addon bez nutnosti to někam dávat přímo do složky..,nebo nevím..,schválně jsem si otevřel View a koukám že Philadelphia má v první lajně klasiku-Hartnell,Briere,Giroux 8-) a Heatley je normálně v Minessotě,Spezza je minor či prostě “odpočívá”a Alfredsson je v první lajně Ottawy..,takže opravdu něco máš špatně… :o

majklsik
Nováček
Příspěvků: 6
Permalink
Příspěvek Re: Súpisky
dne: 30. 05. 2013, 15:39
Citovat

Heatley, Spezza, Alfredsson i Mezsárož hráli v době vydání NHL 09 za Ottawu, takže jediné, co mě napadá, je, že máš ty úplně původní soupisky a přehozené číslo týmu. (Philadelphia je hned za Ottawou, dá se to upravit v NHL View). Takže bych ti doporučil upravit v NHL View číslo týmu, pravděpodobně u všech o jedno nižší – Ottawa by měla mít 19, Philly asi 20, prostě aby byl Anaheim 1 a Winnipeg 30 a sedělo to.) a stáhl si odsud nejnovější soupisky.

Host
Pro
Příspěvků: 455
Permalink
Příspěvek Re: Súpisky
dne: 30. 05. 2013, 16:06
Citovat

A neklikl jsi ve hře na kolonku původní soupisky?

DropaDred
Nováček
Příspěvků: 6
Permalink
Příspěvek Re: Súpisky
dne: 30. 05. 2013, 17:31
Citovat

práveže som vždy mal tie aktuálne…skúsil som obe možnosti a dokonca rovnaká zostava, žiadna zmena

Host
Pro
Příspěvků: 455
Permalink
Příspěvek Re: Súpisky
dne: 30. 05. 2013, 22:31
Citovat

Citováno z DropaDred dne 30. 05. 2013, 17:31<br />
práveže som vždy mal tie aktuálne…skúsil som obe možnosti a dokonca rovnaká zostava, žiadna zmena

A jaké máš win?

Stránky: [1]

Mingle Fórum by cartpauj

Verze 1.0.34
;
Stránka načtena za 0.15 vteřin.