Forum

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.









Stránky: [1]
Autor Téma:Nhl, chyba u menu.
Easy
Nováček
Příspěvků: 2
Permalink
Příspěvek Nhl, chyba u menu.
dne: 20. 04. 2013, 16:41
Citovat

Dobrý den, nainstaloval jsem si vaše NHL, jenže nastal problém, který se pokusím co nejpřesněji popsat. Samozřejmě jsem postupoval podle vašeho návodu, ne jednou zkusil jsem to víckrát, abych se ujistil, že jsem vše udělal správně, jenže když mi to nešlo ani po třetí, tak jsem se rozhodl obrátit zde.
Problém:
Hra se mi spustí, vidím úvodní video, poté slyším hudbu, jenže to je vše, žádné menu nevidím, pouze mohu dát quit v pravo nahoře, i přesto že jsem zkoušel klikat, tak to neregauje, prostě menu nevidím a vidím jen QUIT v pravém rohu nahoře.

Řekl jsem si, že může být chyba v rozlišení stáhl jsem widescreen, jenže to nepomohlo. Byl bych rád za radu, protože si nevím rady a rád si zahraji NHL po delší době.

Chci se omluvit, že to dávám sem, jenže máte fóru rozdělené pouze na ligy, ale žádné řešení problém nevidím.

ozak1980
Nováček
Příspěvků: 15
Permalink
Příspěvek Re: Nhl, chyba u menu.
dne: 20. 04. 2013, 17:39
Citovat

Chyba v nastavení grafické karty.Pokud jsi něco přenastavoval,tak vrať vše na původní hodnoty.

Easy
Nováček
Příspěvků: 2
Permalink
Příspěvek Re: Nhl, chyba u menu.
dne: 20. 04. 2013, 18:06
Citovat

Nevím jak ti poděkovat, ale jsem nesmírně vděčný, protože mi to pomohlo.Akorát mi přijde divné, že to nešlo, protože jedinou věc, kterou jsem přenastavoval, tak byla vertikální synchronizace, abych zvýšil FPS u hry cs 1.6, kterou jsem dříve hrával.

Stránky: [1]

Mingle Fórum by cartpauj

Verze 1.0.34
;
Stránka načtena za 0.032 vteřin.