Forum

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.









Stránky: [1]
Autor Téma:Addony
Mossados
Začátečník
Příspěvků: 25
Permalink
Příspěvek Addony
dne: 6. 03. 2013, 20:46
Citovat

ahoj mel bych dotaz ruzne po netu clovek sezene ruzne veci do nhl a tuhle jsem narazil na dresy ktere delal Demoul a jsou to retro dresy tymu rekneme z cesko-slovenske ligy zhruba z 80 let a tim se dostavam k meritu veci je nejspise nutne zadat autora o svoleni publikovat jeho vytvory pro patch treba ceskoslovenske ligy?

Host
Pro
Příspěvků: 455
Permalink
Příspěvek Re: Addony
dne: 6. 03. 2013, 23:15
Citovat

Všechno co tu máme a není z naší dílny je pouze se svolením autora.Pokud někdo svolení nedá, tak to zde prostě nezveřejním. Všimni si, že je zde psané všude.By Jen-Fer, nebo pro Jen-Fer a od koho. Dohromady už je to stejně tak, že působíme jako Evropské TBN, takže autoři jsou leda rádi, že se jejich tvorba rozmnožuje do Evropy a ne jen do USA a Canady.
S pozdravem Jenda

Patrick
Nováček
Příspěvků: 10
Permalink
Příspěvek Re: Addony
dne: 1. 04. 2013, 00:18
Citovat

Ahoj, chtěl bych se zeptat zda-li existují i jiné programy na úpravu NHL než jen co jsou tady na tom webu. Moc mě zajímá tvorba brankářské výstroje, masky apod.. Děkuji za rychlou odpověď :)

Apache311
Pro
Příspěvků: 118
Permalink
Příspěvek Re: Addony
dne: 1. 04. 2013, 10:47
Citovat

hey patrick ano su ale to musis byt king v photoshope. Skus povedat na thebreakaway Spideymu. Ja som chcel jednoho brankara a on mi vytvoril proste krajsieho nez je v origin. NHL 13.

binczech
Administrátor
Příspěvků: 362
Permalink
Příspěvek Re: Addony
dne: 1. 04. 2013, 11:08
Citovat

Návody tu nejsou komplet, nebyl na to zatím čas. Doplním po sezóně ;)

Patrick
Nováček
Příspěvků: 10
Permalink
Příspěvek Re: Addony
dne: 15. 04. 2013, 20:53
Citovat

Ahoj, poslal by mi tady někdo link s návody na úpravu menu ? Děkuji za odpověď. :)

Host
Pro
Příspěvků: 455
Permalink
Příspěvek Re: Addony
dne: 15. 04. 2013, 21:12
Citovat

Citováno z Patrick dne 15. 04. 2013, 20:53<br />
Ahoj, poslal by mi tady někdo link s návody na úpravu menu ? Děkuji za odpověď. :)

Už tohle asi řešit nebudeme. Snažíme se udělat a vymyslet fungl nové menu, ale to je nadéle. Možná už po prázdninách.

Stránky: [1]

Mingle Fórum by cartpauj

Verze 1.0.34
;
Stránka načtena za 0.079 vteřin.