27 Comments

 1. Codemasters Květen 9, 2013 3:12 pm 

  Funguje to v pohodě. Jen mi to přijde pěkně na prd. Z celého zápasu jsem vyhrál 4 vhazování, a ani nemluvím o tom když mají puk a jedou ke mě do pásma, jedou rychle jak když běží forest gump..

 2. pery80 Květen 10, 2013 7:08 am 

  Zatím jsem tu nečetl chválu na pack,ale já jsem naprosto spokojený.Začal jsem hrát se slabším týmem(Francie)a je to perfektní.Je to rychlý,brankáři chytaj jak oživot,no prostě uhrát výtezsví vyžaduje pořádnou makačku až dokonce. tedka my vznikaj takový golové situace o kterých jsem neměl ani tucha,že to takhle jde.A ty goly dávám taky nějaký pěknější.A až to budu pořadně hrát se slabším týmem,tak si vemu Čechy,finsko atd.,pak to teprv bude točo. No prostě super velká chvála.

 3. Patrick Květen 10, 2013 8:29 pm 

  Moc si cením práce, kterou hoši odvedli. Pro ty, kterým to po spuštění nic neudělá..
  1.Nainstaluj podle toho návodu
  2.spusť “Správce úloh” (procesy)
  3.ukončit úlohu “regsvr32.exe
  a hra vam naběhne :)

 4. Patrick Květen 10, 2013 8:33 pm 

  Moc si cením práce, kterou hoši odvedli. Pro ty, kterým to po spuštění nic neudělá..
  1.Nainstaluj podle toho návodu
  2.spusť nhl09
  3.spusť “Správce úloh” (procesy)
  4.ukončit proces “regsvr32.exe
  a hra vám sama naběhne

  Omlouvám se za 1 špatný návod :)

 5. Killa Hawk Květen 11, 2013 3:49 pm 

  Tak mám z toho divný pocit. určitě jsou to vyrovnanější výsledky a začal jsem i prohrávat. Ale se silnějšim soupeřem je to opravdu těžké. Zrychlili jste jejich hráče naopak moji nebruslej. jakmile získaj puk tak najednou jednou 3 sami na brankáře v pohodě mě vždy přebruslej a já je nemam šanci dohnat a musim se spolíhat jen na golmana. myslim si že je to až moc, soupeř bruslí neskutečně rychle já naopak hrozně pomalu.

Leave a comment